چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٤٠٠ :: ٠٩:٥٢

فراخوان مسابقه تلویزیونی کارویا با هدف تامین مالی جمعی طرح های سرمایه پذیر دانش بنیان

فراخوان مسابقه تلویزیونی کارویا با هدف تامین مالی جمعی طرح های سرمایه پذیر دانش بنیان

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با همکاری سازمان بورس در نظر دارد مسابقه تلویزیونی کارویا با هدف تامین مالی جمعی طرح های سرمایه پذیر دانش بنیان را برگزار نماید. تامین مالی جمعی یکی از ابزارهای نوین تامین مالی نوآوری است که اخیرا به همت سازمان بورس و اوراق بهادار عملیاتی شده است و در قالب آن، اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند، فارغ از سن، جنس و موقعیت جغرافیایی، می توانند از طریق سکوهای معتبر و مورد تایید سازمان بورس، در تامین مالی طرحهای سرمایه پذیر مشارکت کرده، و در سود و زیان آنها شریک شوند.

صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تسهیل و تقویت تامین مالی جمعی در طرح های دانش بنیان، بازگشت ۸۰ درصد اصل سرمایه گذاری انجام شده از طریق سرمایه گذاران حقیقی را تضمین می کند.

به عبارت دیگر، شهروندان علاقمند به مشارکت در تامین مالی جمعی، در صورت شکست طرح، با زیان قابل توجهی مواجه نشده و می توانند ۸۰ درصد اصل سرمایه خود را از صندوق نوآوری و شکوفایی دریافت کنند.

اکنون در سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» و با هدف تامین مالی جمعی طرحهای دانش بنیان تا سقف ۴ میلیارد تومان، ترویج فرهنگ سرمایه گذاری جسورانه در کشور، و همچنین جلب مشارکت شهروندان در تامین مالی نوآوری، صندوق نوآوری و شکوفایی برگزاری یک مسابقه تلویزیونی با عنوان «کاروا» را در دستور کار خود قرار داده است.

شرکت های دانش بنیان می توانند تا تاریخ1400/02/10جهت ثبت نام به نشانی پایگاه اینترنتی مسابقه به نشانی زیر مراجعه نمایند.

تلفن دبیرخانه:02142170990

www.karoya.tv