يکشنبه ٨ خرداد ١٤٠١ :: ٠٩:١٤

برگزاری جلسات شورای فناوری مراکز رشد واحدهای فناور وابسته به پارک لرستان

برگزاری جلسات شورای فناوری مراکز رشد واحدهای فناور وابسته به پارک لرستان

به منظور بررسی نتایج ارزیابی عملکرد سالیانه واحدهای فناور مستقر در مراکز رشد وابسته به پارک علم و فناوری لرستان؛ جلسات شورای فناوری مراکز رشد واحدهای فناور شهرستان های خرم آباد، بروجرد، دورود، الیگودرز و دلفان تشکیل شد. 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان به نقل از رئیس پارک، به منظور بررسی نتایج ارزیابی عملکرد سالیانه واحدهای فناور مستقر در مراکز رشد وابسته به پارک علم و فناوری لرستان پنجاه و هشتمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان خرم آباد، چهلمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان بروجرد، بیست و نهمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دلفان، نوزدهمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دورود و چهاردهمین جلسه جلسه شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان الیگودرز در هفته جاری برگزار شد.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان در این خصوص گفت: ارزیابی واحدهای فناور دوره رشد بر اساس 6 شاخص اصلی رشد سازمانی و اداری، علمی و فناوری، مالی و اقتصادی، بازاریابی، تعامل و هم افزایی و امتیاز ویژه (شامل فاکتورهای مثل امتیاز دانش بنیان بودن، قراردادهای پژوهشی، جذب سرمایه و غیره) صورت پذیرفته است.

فرهاد نامداری تصریح کرد: طی یک قرارداد همکاری؛ فرآیند ارزیابی عملکرد واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری لرستان و مراکز رشد وابسته به آن، به شرکت سپهر رایان والا برون سپاری شد. شرکت مورد اشاره نسبت به طراحی سایت اقدام و فناوران استان در بازه زمانی تعیین شده مستندات پیشرفت کاری خود را بارگزاری نمودند.

فرهاد نامداری افزود: سپس طی بازدیدهای حضوری و بر اساس خود اظهاری واحدهای فناور، نتایج ارزیابی به واحدهای فناور اطلاع داده شد و فناورانی که نسبت به امتیاز ارزیابی عملکرد خود اعتراض داشتند، نسبت به ارائه مستندات بیشتر اقدام نمودند. نتایج نهایی ارزیابی عملکرد واحدهای فناور به همراه مستندات مربوطه به پارک علم و فناوری و مراکز رشد (جهت طرح در شوراهای فناوری) اعلام گردید.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا جلسات شورهای فناوری مراکز رشد پارک علم و فناوری لرستان با حضور اعضای شورا برگزار شد. در این جلسات در مجموع عملکرد 92 واحد فناور بررسی و با توجه به پایان دوره استقرار در مرکز رشد و عملکرد قابل قبول؛ تعداد 10 واحد خروج موفق، به دلیل عدم همکاری با مرکز و عملکرد غیرقابل قبول؛ تعداد 13 واحد فناور خروج ناموفق داشتند و استقرار69 واحد فناور که در حال طی مراحل رشد خود بودند و در این مرحله پیشرفت قابل قبولی داشتند به مدت یکسال تمدید گردید.

 

 

 

پوشش خبر در سایر خبرگزاری ها:

سایت وزارت علوم 

خبرگزاری مهر

خبرگزاری ایلنا  

خبرگزاری ایسنا

سفیر افلاک

نیوزین

ندای لرستان