سه شنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٩ :: ٠٨:٣٠

بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی و سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی

بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی و سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی

سازمان پژوهش های علمی و صنعتی، دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران اعلام کرد: ثبت‌نام و ارائه طرح در بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی تا پایان تیرماه است.

براین اساس ثبت نام برای شرکت در بیست ودومین دوره جشنواره جوان خوارزمی تا پایان تیرماه  ادامه دارد. در این دوره از جشنواره  طرح‌های ارسالی در ۱۶ گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند.

دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی  شانزده گروه تخصصی را شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات و مکاترونیک و همچنین در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، طرح‌ها و پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، اختراع و نوآوری اعلام کرد.

متقاضیان شرکت در بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمی www.khwarizmi.ir در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌های خوارزمی نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام کرده و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را دریافت کنند.

 

 

سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی

همچنین ثبت‌نام و ارائه طرح در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی نیز آغاز شد و تا شهریور ماه ادامه دارد.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران و نوآوران و فناوران کشور و فراهم کردن بستر مناسب برای همکاری‌های علمی در سطح جهان در سال جاری برگزار می‌شود.

ثبت نام در این دوره از جشنواره از اردیبهشت ماه شروع و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

طرح‌های قابل پذیرش باید در۱۷ گروه تخصصی شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مکاترونیک و صنایع دفاعی در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، ابتکار و نوآوری به  جشنواره بین‌المللی خوارزمی ارایه شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره بین‌المللی خوارزمی از برگزیدگان دوره های قبل که موفق به تولید محصول در مقیاس صنعتی شده اند دعوت می شود.

متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir با مراجعه به قسمت سامانه‌ جامع جشنواره بین‌المللی خوارزمی نسبت به ثبت‌نام، ارایه مشخصات فردی و مستندات طرح اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعریف کنند.