سه شنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٢ :: ١٣:٢٠

حضور فعال واحدهای فناور پارک علم و فناوری لرستان در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران

واحدهای فناور پارک علم و فناوری لرستان دستاوردهای خود را در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی ایران به نمایش گذاشتند.

حضور فعال واحدهای فناور پارک علم و فناوری لرستان در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، دکتر فرهاد نامداری گفت: در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی ایران با عنوان ایران اکسپو 2023 که  با حضور تجار خارجی در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست محصول فناورانه تولید شده در واحدهای فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری لرستان و مراکز رشد وابسته در معرض نمایش و دید علاقمندان قرار گرفته است.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان بیان کرد: این نمایشگاه فرصتی است تا شرکت های فناور بتوانند محصولات خود را عرضه و معرفی کنند تا تجار و سرمایه گذاران ایرانی و خارجی مذاکره و جهت توافق خرید کالاها اقدام کنند.

نامداری تشریح کرد: 3 شرکت فناور و دانش بنیان این پارک در 3 گروه کالایی دانش بنیان، پزشکی و تجهیزات پزشکی و مواد غذایی و کشاورزی محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه می کنند. محصولات شرکت صنایع غذایی سویدا با برند سویدا در 5 دسته مواد غذایی و محصولات شرکت مهان سپهر تابان با برند کنلامکس در 10 دسته آرایشی و بهداشتی به مرحله تولید انبوه محصول رسیده اند و توان صادراتی لازم  برای حضور در این نمایشگاه را دارند. همچنین شرکت دانش بنیان کشت و صنعت خرمان در خصوص تامین زنجیره ارزش گیاهان دارویی در این نمایشگاه حضور دارد.

وی با اشاره به اینکه در این‌ نمایشگاه ۷۰۰  شرکت داخلی و تاجرانی از کشورهای امارات، پاکستان، روسیه، ترکیه، چین، آفریقا و آمریکای لاتین و عربستان حضور دارند، ابراز امیدواری کرد که در این نمایشگاه فرصت های مبادلات تجاری با کشورهای همسایه، آفریقایی، آسیایی و آمریکای لاتین در زمینه صادرات افزایش یابد.

امتیازدهی