چهارشنبه ١٠ خرداد ١٤٠٢ :: ١٥:٥٠
رئیس پارک علم و فناوری لرستان خبر داد؛

تمدید مجوز اصولی مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دلفان

مجوز اصولی فعالیت مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دلفان از سوی شورای گسترش آموزش عالی کشور به مدت دو سال تمدید شد.

تمدید مجوز اصولی مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دلفان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان مجوز اصولی فعالیت مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دلفان از سوی شورای گسترش آموزش عالی کشور به مدت دو سال تمدید شد.

فرهاد نامداری رییس پارک علم و فناوری لرستان در این خصوص گفت: با عنایت به اینکه شهرستان دلفان از جمله مناطق محروم استان بشمار می رود؛ در اسفندماه سال گذشته در راستای توسعه فناوری در این شهرستان و ارتقاء مرکز رشد واحدهای فناور دلفان تفاهم نامه همکاری فی مابین پارک علم و فناوری لرستان و دانشگاه پیام نور استان منعقد شد.

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ موضوع مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دلفان در کمیسیون گسترش فناوری و نوآوری شورای گسترش آموزش عالی کشور مطرح و علاوه بر تمدید مجوز اصولی؛ وابستگی سازمانی این مرکز به صورت مشترک فی مابین این پارک و آن دانشگاه محترم مورد تصویب قرار گرفت.

رییس پارک علم و فناوری لرستان با اشاره به اینکه ورودی فناوری مراکز رشد از فارغ التحصیلان توانمند دانشگاه هاست، بر لزوم ارتباط مراکز دانشگاهی و مراکز رشد جهت گسترش فرهنگ کارآفرینی و  نوآوری تاکید و ابراز امیدواری کرد که این همکاری های مشترک منجر به بهبود عملکرد مرکز رشد و توسعه فرهنگ فناوری در شهرستان دلفان شود.